עם WordPress.com אפשר לעצב אתרים כאלה
להתחיל

ייעוץ או טיפול פסיכולוגי אונליין

פסיכולוג אונליין בזום: ייעוץ או טיפול פסיכולוגי באינטרנט. אנשים הרבה שואלים: מה זה פסיכולוג אונליין? כיצד מתנהל טיפול פסיכולוגי באינטרנט? למי זה מתאים ומה היתרונות של טיפול אונליין? בימים כתיקונם היה לנו ברור שטיפול פסיכולוגי עושים פנים אל פנים, אבל בימי הקורונה הסתבר שאפשר גם אחרת. טיפול פסיכולוגי אונליין הוא בעל יתרון משמעותי עבור מטופלים שלא יכולים להגיע לטיפול בשל אילוצים טכניים.

טיפול פסיכולוגי אונליין דרך האינטרנט משמעו פגישה אמיתית של מטפל ואדם הפונה לטיפול אשר נפגשים דרך המדיה האינטרנטית לפגישה דרך שיחת וידאו. טיפול פסיכולוגי אונליין הוא כלי זמין, נח ויעיל המאפשר טיפול נפשי מרחוק לכל מי שמחובר לרשת. המטופל מרגיש בטוח יותר כשהוא יושב מול פסיכולוג, וזוכה לקשר עין והכלה רגשית מקרוב. טיפול פסיכולוגי באינטרנט המכונה גם טיפול נפשי אונליין המתקיים באמצעות
שיחות וידאו, הפך בשנים האחרונות לדרך טיפול מקובלת מאוד בבריאות הנפש.

לשוחח עם פסיכולוג בצ'ט, לפתור חרדות ודיכאון באמצעות תוכנה ממוחשבת – האפשרויות לטיפול נפשי באינטרנט הולכות ומתרחבות. אם לפני מספר שנים היו מציעים לנו לעבור טיפול פסיכולוגי דרך הזום, סביר להניח שזו הייתה נשמעת הצעה מוזרה, אבל היום, חיים שלנו עברו לזום. האינטרנט כאילו נולד עבור אנשים מסוימים, שמתקשרים לייצר תקשורת מחוץ למחשב ונעזרים בביטחון שהרשת מקנה להם, לשבת בבית ולשוחח עם האחר בבטחה.

אילונה גולקוב: פסיכולוג מומלץ בחיפה. ייעוץ פסיכולוגי אונליין או טיפול פסיכולוגי בצפון. לזימון תור לייעוץ או טיפול פסיכולוגי אונליין – התקשרו או שלחו הודעה בוואטסאפ: 0544942761 – אשמח להעניק לכם כלים ומיומנויות להתמודד ביעילות עם מצבים מגוונים בחיים.

%d בלוגרים אהבו את זה: