עם WordPress.com אפשר לעצב אתרים כאלה
להתחיל

טיפול דיאדי

טיפול דיאדי לילדים בחיפה מתבצע במסגרת של מפגשים משותפים של ילד, הורה ופסיכולוג. טיפול דיאדי הינו שיטת טיפול פסיכולוגי לחיזוק הקשר בין ההורה לילד. הטיפול מתקיים בהנחיית פסיכולוג ילדים מאוד מומלץ בחיפה. טיפול דיאדי הוא טיפול בזוג, בשניים. הטיפול מדגיש את חשיבות הקשר הזוגי של הורה וילד ככזה שמשפיע על היבטים רבים ומשמעותיים בחיי הילד. טיפול דיאדי מתאים כאשר לילד יש קושי ואנו מאמינים שהתמקדות בקשר בין הילד להוריו תביא להטבה. פסיכולוג מסייע להורים להבין את השפעת הטיפול הדיאדי על הילד בעצמם. טיפול דיאדי משולב הורה וילד והוא בעל חשיבות מרובה. טיפול דיאדי הוא טכניקה בטיפול משפחתי והוא פונה למשפחות בהן ילדים מתמודדים עם סימפטומים של הפרעות רגשיות.

המטרה של טיפול דיאדי הינו לשפר את מערך היחסים בין ההורה לילד – התוצאה היא לא רק שינוי באיכות הקשר, אלא גם שינוי בעולמו הפנימי של הילד ואף בזה של ההורה. לייעוץ ופרטים צרו קשר עם פסיכולוג. שיטת הטיפול הדיאדי מתבוננת במערכת היחסים המורכבת שבין הורים לילדים כדי לבחון עיכובים בהתפתחות הילד ובעיות בתפקודים שונים בחייו. תהליך היצירה שמתקיים בטיפול דיאדי באמנות מאפשר להעלות תכנים מודעים ולא מודעים, להתייחס אליהם ולפתור את הבעיות. להורים יש אחריות גדולה כלפי הילד והאינטראקציה בינינו לבינו מניחה את היסודות לכלל מערכות היחסים העתידיות שלו. ההורים הם המטפלים הטבעיים של הילד, מתבקשת שיטת הטיפול הדיאדי שבה ההורה הוא חלק אינטגראלי מהטיפול הפסיכולוגי בילד. כמה עולה טיפול דיאדי פרטי בחיפה? מחיר – 350 ש"ח ל50 דקות.

טיפול דיאדי מיועד לילדים מגילאי הינקות ועד לגיל שש לערך, המראים סימפטומים התנהגותיים ורגשיים מדאיגים. טיפול דיאדי מגלם בתוכו גישה טיפולית המזהה את צרכיו של התינוק והילד כמו גם את הכשלים של הוריו וסביבתו במתן מענה מדויק ונכון לצרכים אלו. במסגרת טיפול דיאדי, הילד וההורה מוזמנים להשתמש בחדר הטיפול ככל העולה על רוחם: לצייר, לשחק או לשוחח זה עם זה. בטיפול ההורה לומד איך להיות רגוע יותר בעצמו, איך להרגיע את הילד שלו. פסיכולוג יוצר קשר רגשי עם הדיאדה (הורה וילד) ומספק סביבה בטוחה שמאפשרת להורה ולילדו להיחשף בפניו. חשוב להדגיש: טיפול דיאדי הטיפול הרגשי הוא לרב טיפול חד שבועי, אורך כל מפגש – 50 דק', הטיפול הוא בדרך כלל טיפול ארוך טווח. אקטואלי גם לדוברי רוסית.

%d בלוגרים אהבו את זה: