עם WordPress.com אפשר לעצב אתרים כאלה
להתחיל

טיפול בסטרס או לחץ נפשי

טיפול בסטרס או לחץ נפשי. סטרס מתמשך עשוי לבוא לידי ביטוי כשלל בעיות רפואיות. סטרס הוא התגובה למצב בו כמות הלחצים שיש עלינו גדולה יותר מכמות המשאבים הרגשיים שלנו על מנת להתמודד איתם. טיפול בסטרס או לחץ נפשי מותאם לאבחון הספציפי של המטופל, שכן הוא משפיע ברמות שונות על כל אחד. סטרס או לחץ נפשי הפך בשנים האחרונות לתופעה קשה ונפוצה. אני משתמשת בשיטות טיפול בטוחות שיודעות לספק פתרונות לבעיות שמקורן בהתמודדות עם לחץ נפשי, סטרס ומתחים. טיפול פסיכולוגי בחיפה המסייע להקלה בהתקפי חרדה, מתח ולחץ נפשי.

סטרס הוא כוח שמניע אותנו לבצע משימות, אך גם מביא עמו השפעות שליליות רבות. מרגישים לחוצים ובסטרס? התמודדות עם לחץ נפשי לבד היא אינה פשוטה. חשוב שתטפלו בלחץ נפשי או מתחים, כדי למנוע השפעות מרחיקות לכת על הבריאות שלכם. ידוע שלחץ נפשי מעלה את לחץ הדם וכי אורח חיים מתוח ולחוץ קשור ישירות לעלייה בשכיחות של התקפי לב. חשוב לדעת כי כאשר סטרס חוזר על עצמו בקביעות, יש להיוועץ עם רופא או מטפל מוסמך לשם קבלת טיפול מתאים. טיפול אחד בסטרס או לחץ נפשי הוא נקודתי, כדי להפחית את רמת הסטרס ובעיקר את הנזקים הפיזיים רצוי לעבור סדרת טיפולים. הקושי בהתמודדות עם הסטרס היא כשאנו נמצאים בסטרס לעיתים אנו לא מודעים אליו. חשוב לדעת שבסטרס ניתן לטפל ולמעשה חייבים לטפל.

סטרס הוכתרה כבר מזמן כאחת מן המחלות הנפוצות ביותר של המאה העשרים ואחת. יש אנשים שנראים מבחוץ מאוד רגועים ושלווים אך מבפנים הוא בסטרס תמידי, חרדות, דאגות, מתח ולחץ. במצב של לחץ נפשי משתחררים הורמונים שעוזרים לגוף להגן על עצמו. שחרור מוגזם שמתחולל לאורך זמן עלול לגרום למחלות ולנזקים לגוף. כל אדם יכול, וצריך, ללמוד כיצד להתמודד ביעילות עם לחץ בחיים. מרגישים שאתם בסטרס מטורף ולא מצליחים לווסת את רמת הלחץ? כדי להתמודד עם סטרס כרוני והפרעות הלחץ הנלוות לו, כגון התקפי החרדה והקשיים הנפשיים והפיזיים כאחד, יש להתייעץ עם פסיכולוג מומחה בצפון. אקטואלי גם לדוברי רוסית.

%d בלוגרים אהבו את זה: